USŁUGI

Posiadamy rozbudowany park maszynowy pozwalający na dostarczeniu naszym Klientom wysokiej jakości usług frezowania CNC, termoformowania, gięcia i klejenia tworzywa, cięcia i grawerowania laserowego oraz cięcia termicznego.

Cięcie
i grawerowanie laserowe

Do cięcia i grawerowania laserowego wykorzystujemy laser CO2 gwarantujący tworzenie bardzo precyzyjnych elementów. Zapewnia to również możliwość kreowania dowolnych kształtów. Ponadto technikę wyróżnia też szybkość działania oraz estetyczną powierzchnię krawędzi bocznych. Wykorzystujemy specjalistyczne oprogramowanie, które wpływa na racjonalizację kosztów przez pozostawianie minimalnego odpadu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować każdy nawet najbardziej skomplikowany projekt.

Materiały: PMMA, Sklejka

Format: 700x500mm

Grubość: do 10mm

Frezowanie
CNC

Jest to pewien rodzaj obróbki skrawaniem, który umożliwia kształtowanie różnych płaszczyzn, rowków, kanalików, kształtów 3D i innych nieoczywistych powierzchni. Zatem jest to technika umożliwiająca obróbkę tworzyw (PMMA, HIPS, PCW itp.), drewna i materiałów drewnopodobnych (MDF, płyty laminowane, sklejka). Komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych wpływa na uzyskanie najbardziej skomplikowanych kształtów w krótkim czasie niemożliwym d uzyskania klasycznymi metodami obróbki. Wykorzystanie tej techniki sprawia, że każdy realizowany przez nas projekt jest niezwykle dokładny. W tym przypadku można też liczyć na dużą redukcję kosztów.

Materiały: PMMA, HIPS, PCV, Sklejka, Płyty meblowe, dibond

Format: 2000x1500mm

Grubość: 300mm

Termoformowanie

Termoformowanie to metoda polegająca na rozgrzaniu tworzywa (PMMA, HIPS, PP, PE, ABS, PCV, PET) do poziomu przekraczającego jego plastyczność. Następnie w komorze podciśnieniowej w kopycie lub formie dokonuje się odciśnięcia kształtu. Dzięki temu możliwe jest przeobrażenie bardzo prostego w odbiorze wyrobu w zaawansowany produkt o znacznie bardziej rozwiniętej przestrzeni.  Umożliwia stworzenie taniego, lekkiego elementu o skomplikowanych kształtach.

Materiały: HIPS, PMMA, PCV, PET

Format: 400x250

Grubość: do 3mm

Gięcie
tworzywa

Gięcie tworzyw sztucznych to kolejna wspaniała metoda pozwalająca uzyskać i nadać różne kształty obrabianym elementom. Działanie polega na podgrzaniu materiału wzdłuż linii gięcia do temperatury powyżej stopnia jego plastyczności. W rezultacie produkt można z łatwością kształtować i formować według uznania. Produkty stanowiące efekty tej pracy stanowią idealną podstawę do dalszego zastosowania. Można je na szeroką skalę wykorzystywać w branży reklamowej do produkcji ekspozytorów, stojaków, standów i innych elementów.

Materiały: PMMA, HIPS, PCV

Maksymalna długość gięcia: 1300mm

Grubość: do 6mm

Cięcie
termiczne

Cięcie termiczne odbywa się za pośrednictwem plotera technicznego. Stosuje się je przede wszystkim przy styropianie, styrodurze i piankach technicznych. Jest to technologia, która pozwala na wykonanie wielkogabarytowych i lekkich elementów. Wykorzystanie materiałów o niskiej nasiąkliwości sprawia, że gotowe produkty można później umieścić w ekspozycjach na zewnątrz, na przykład przymocować do elewacji. 

Materiały: styrodur, styropian, pianka

Format: 1200x1200mm

Grubość: do 500mm

Klejenie
tworzywa

Zapewniamy także precyzyjne klejenie tworzywa. Stosowana metoda pozwala nam na wyjątkową dokładność i dużą wytrzymałość. Co więcej, klejona krawędź jest praktycznie bezbarwna. Nie zobaczysz też żadnych pęcherzy ani pozostałości preparatu klejącego na łączonych powierzchniach. Nie ograniczamy się także w stosowanych produktach i dopasowujemy się pod tym względem do preferencji oraz wymagań klientów. Z nami możesz liczyć na wyjątkową jakość i dokładność.

Materiały: PMMA, PVC, PE

BMD Project Sp. z o.o.

ul. Spławie 44b
61-312 Poznań
NIP 7822894085

mapsZnajdź nas na mapie

Zapytania ofertowe:

tel. +48 510 184 526
tel. +48 798 274 551

e-mail biuro@bmdproject.pl

Magazyn

tel. +48 786 953 926
tel. +48 506 798 987

fbFacebook

fbInstagram

Polityka prywatności

OWS BMD Project Sp. z o.o.