Masz pytania: 510 184 526

 

KPPPD

Koncepcja

Na podstawie wytycznych Klienta, szkiców, opisów itp.  przygotujemy kontepcję produktu. Z regóły przygotowywujemy kilka koncepcji przedstawających różne rozwiązania, na podstawie których Klient może wybrać najlepsze dla siebie.

 

BMD project POS concept   BMD Project concept 2 koncepcja2

 

Projekt

Na podstawie projektu kontepcyjnego tworzymy dokumentację konstrukcyjną, która następnie posłuży nam do wykonania prototypu.  Na tym etapie przeporowadzamy kalkulację cenowa i możemy podać cenę produktu.

 

BMD project Ironcad 1      BMD project Ironcad 2

 

Prototyp

Prototyp to w pełni funkcjonalny produkt wykonany w 100% zgodnie z technologią produkcyjną. Służy głównie do sprawdzenia funkcjonalności ekspozytora, współpracy z produktami na nim umieszczonymi oraz do naniesienia zmian przed docelową produkcją seryjną. Przy małych seriach produkcyjnych ten etap może zostać pominięty. 

 

BMD project prototyp   BMD project prototyp2

 

Produkcja

Po akceptacji prototypu i naniesieniu ewentualnych zmian, wprowadzamy produkt do produkcji. Nasze doświadczenie i ciągłe dążenie do optymalizacja produkcji pozwala nam na szybką produkcję produktów najwyższej jakości.

 

BMD produkcja frezowanie plexi   BMD Project coating   BMD Project welding

   

Dostawa

Współpracujemy z najlepszymi na rynku Firmami transportowymi, które gwarantują szybką i bezpieczną dostawę. Gwarantujemy bezpośrednią dostawę od naszej firmy do miejsca docelowego, bez zbędych przeładunków, sortowni itp.

W  niektórych przypadkach istnieje możliwość dostarczenia do nas produktów, które umieścimy na ekspozytorze i tak zatowarowany ekspozytor wyślemy do hurtownii, sklepu lub innego punktu sprzedaży. 

Każdy z naszych ekspozytorów jest gotowy do użytku (odpakuj i użyj) lub jest zaopatrzony w instrukcję do szybkiego i prostego montażu (bez użycia dodatkowych narzędzi).

Opakowania zbiorcze posiadają specjalne etykiety pozwalające logistyce naszych Klientów na szybkie rozpoznanie artykułu bez zbędnego otwierania opakowań.

 

BMD Project instrukcja 2         BMD Project instrukcja 1       BMD Project etykiety